Wednesday, February 8, 2012

Viimased kaks päeva on olnud väga ilus ilm 20-24 kraadi sooja.  Seega sai natuke näkku ja kätele päikest:) Inimesed on sõbralikud, ma kardan, et mu blond juuksevärv reedab kõigile, et ma pole kohalik.
Sain endale ka uue toa. Jään elama selle pere juurde, seega olen kogueg inimeste keskel. Eile õhtul istusime kolmekesi köögis, igalühel oli läpakas ning niisama rääkisime juttu. Rääkisin neile meie palkatest jne. Nad üllatusid väga, kui ma näitasin neile kinnisvara lehekülgi, nende jaoks on hinnad väga madalad, loomulik ka, sest meie palkade üle sai ainult naerda...
Eile käisin ka grillimas, sain sealiha (JEE). Kui tagasi Eestisse jõuan olen valgete veinide alal ekspert ma kardan:D, sest siin juuakse nii palju veini ja õlut.





2 comments: