Sunday, February 26, 2012

Teen siis väikese kokkuvõtte eelmisest nädalast. Nädalat alustasin Meridas käiguga, seal oli väga lõbus, olin seal kahe sõbrannaga, aluguses istusime kohvikutes ning hiljem käisime vaatamisväärsusi piilumas. Merida on ilus linnake, see on umbes 3 korda suurem kui Montijo, Badajozile jääb ta aga alla.
Vabariigi aastapäeva puhul kokkasin ahjukartuleid, kõigile väga meeldis, nad polnud varem sellisel viisil kartuleid söönud. Õhtul korraldasime väikse peo, seega osad tuttavad tulid külla ja jõime ja sõime, Eesti lipp oli koguaeg laual:)
Kõik nädalavahetused, mis ma siin olen veetnud, olen siiamaani väljas käinud. Laupäeval käisin jällegi pubides ja klubides. Käisime neljakesi, ühe sõbranna ja kahe tuttava tüübiga. Minu suureks üllatuseks nägin ka ühte sõpra ühes pubis, seega mul on siin juba tuttavaid ees:)


No comments:

Post a Comment