Vabariigi aastapäeva puhul kokkasin ahjukartuleid, kõigile väga meeldis, nad polnud varem sellisel viisil kartuleid söönud. Õhtul korraldasime väikse peo, seega osad tuttavad tulid külla ja jõime ja sõime, Eesti lipp oli koguaeg laual:)
Kõik nädalavahetused, mis ma siin olen veetnud, olen siiamaani väljas käinud. Laupäeval käisin jällegi pubides ja klubides. Käisime neljakesi, ühe sõbranna ja kahe tuttava tüübiga. Minu suureks üllatuseks nägin ka ühte sõpra ühes pubis, seega mul on siin juba tuttavaid ees:)
No comments:
Post a Comment