Sunday, February 12, 2012

Minu teine nädalavahetus siin saab peatselt läbi. Tuleb välja, et Montijo on öösiti palju põnevam kui päeval. Ööelu on kohati isegi kirevam kui meie pealinnas Tallinnas. Nii reedel kui ka laupäeval "kammisin" siis klubisid/pubisid läbi. Joogid on siin odavamad ning ei ole mingit sissepääsu tasu. Kui sa ostad pubis joogi siis sa saad enamasti mingit näksimist tasuta kaasa, mis on tore:D Pubid pannakse kinni juba 3 aeg, ööklubid 5-6 aeg. Minul läks siis eile neljani, hommikul ärkasin aga juba 10.45 üles, sest üks naabritest hakkas koristama:S 
Ühte pubisse kogunes ka grupp inimesi, kes läbi laulude heitsid nalja valitsuse, tööpuuduse, majandusliklu olukorra jms üle.


See on siis üks klubidest, mida külastasin. Puupüsti rahvast täis ja väga suur, nägi välja nagu suur laohoone. Suureks miinuseks minu meelest oli see, et inimesed suitsetasid seal klubis sees, seega sees oli hirmus suitsuhais ning hiljem koju jõudes haisesid riided, juuksed kõik suitsu järgi. Kuid sissepääs on tasuta ning muusika oli supper hea. Ukse peal ei ole ühtegi turvameest, kes sinu vanust kontrolliks või midagi sellist. Kuid vahel pidi politsei siin kontrolli tegema, kuid väga harva.


Üldiselt olen ennast siin juba mugavalt sisse seadnud, kuid vahepeal tahaksin juba nii väga, et aeg läheks kiiremini...võiks vähemalt poole peal juba olla selle praktikaga.
Järgmine nädalavahetus on KARNEVAL- see on siis üks aasta suursündmustest. Inimesed ostavad endale kostüümid ja lähevad tänavatele tantsima, laulma jne. Poed on karnevaliriideid ja kudinaid-kolinaid täis. Ma leidsin endale ühe kihvti paruka, kuid pean mõtlema, kelleks end riietada.

No comments:

Post a Comment