Ühte pubisse kogunes ka grupp inimesi, kes läbi laulude heitsid nalja valitsuse, tööpuuduse, majandusliklu olukorra jms üle.
See on siis üks klubidest, mida külastasin. Puupüsti rahvast täis ja väga suur, nägi välja nagu suur laohoone. Suureks miinuseks minu meelest oli see, et inimesed suitsetasid seal klubis sees, seega sees oli hirmus suitsuhais ning hiljem koju jõudes haisesid riided, juuksed kõik suitsu järgi. Kuid sissepääs on tasuta ning muusika oli supper hea. Ukse peal ei ole ühtegi turvameest, kes sinu vanust kontrolliks või midagi sellist. Kuid vahel pidi politsei siin kontrolli tegema, kuid väga harva.
Järgmine nädalavahetus on KARNEVAL- see on siis üks aasta suursündmustest. Inimesed ostavad endale kostüümid ja lähevad tänavatele tantsima, laulma jne. Poed on karnevaliriideid ja kudinaid-kolinaid täis. Ma leidsin endale ühe kihvti paruka, kuid pean mõtlema, kelleks end riietada.
No comments:
Post a Comment