![]() |
| cleaning-day is coming! |
Tuesday, April 2, 2013
Ma tean, et ma viimati kirjutasin blogisse kuskil aasta eest, kui olin veel kaugel päikselises Hispaanias, kuid proovin end nüüd kätte võtta. Või siis ei viitsi lihtsalt enam seminaritöö kaitsekõnet kirjutada ja otsin vabandusi. Igaljuhul peale neljapäeva tuleb minulgi koristamispäev, kogu see pahn, mis alates jaanuarist minu lauda ja tuba enda haardesse on mässind pakin sügavale sahtlipõhja kuni järgmise aastani.
Seminaritöö ja tööl käimine on mind absoluutselt enda alla mässinud ning ma tõsiselt loodan, et nädalalne run-away kaugele-kaugele päästab mind selle ikkest lahti.
Subscribe to:
Posts (Atom)
