Sunday, April 15, 2012

MY LA-LA- LAND

Vahepeal saabus kaks pätsi musta leiba Eestist:) Päris hea oli, ühe pätsi jätsin kooli, võtsin võid kaasa ja andsin õpetajatele maitsta, kõigile meeldis ja teise andsin siinsele perele.
Koolis meeldib mulle väga käia, The children make my day! Muideks iga hommiku kui kooli jalutan siis tee peal kohtan vanemaid härrasmehi, kes alati soovivad kena päeva, suht tore, täiesti tundmatud inimesed, aga see on nende veres ja kultuuris vist:D Mõned inimesed on juba päris tuttavad nägupidi, näiteks iga hommik on tänaval kaks meesterahvast, üks müüb loteriipileteid ja teine ajalehti, nendest jalutan iga hommik mööda ja nad alati tervitavad mind ja soovivad kaunist päeva. Minu meelest on täitsa tore, kui päev nii sõbralikult algab:)
Aprilli ilmad on väga muutlikud, arvasin, et märts tuleb vihmane ja selline kahtlane, kuid tundub, et seda on hoopis aprillilt oodata. Kunagi ei tea, kas tuleb soe ilm või pilvine või hoopiski vihmane, seega üllatus-üllatus!
Vahepeal olid siis meil külas külalised Valenciast ja Malagast, kes ööbisid siin neli ööd. Nüüd läksid pereema ja -isa koos nendega Valenciasse kaasa, kuid nad peaksid järgmise nädala lõpus tagasi tulema, seega pole hullu.
Hakkasin mõtlema, et ma pole juba üle kahe kuu autoga sõitnud: ei tea kas oskangi veel.

Kunsti tunnis meisterdatud plakatid:)


Koolis on veel käia 8 päeva. Viimane nädal on rahvusvaheline nädal, ehk siis üks päev on täiesti minu päralt. Mõtlen, et tahaks neile mõnda rahvustantsu õpetada ja võiks midagi küpsetada ja laulda. Eks näis, peab veits mõtlema. Minu viimane koolipäev on ka vahva, siis pole ühtegi tundi, sest ma sain aru, et on koolisünnipäev, seega tulevad õpilaste vanemad kooli ja kokk valmistab kõigile tasuta lõunasöögi ja räägitakse juttu, süüakse ja mängitakse. Mulle selline viimane päev täitsa sobib!
Põhimõtteliselt on kõik tore, vahepeal on natuke igav ka ja suutsin oma jala nii ära väänata või ära põrutada, et juba neljandat päeva väga käia ei kannata:S
Vahepeal õppisin kuidas parti teha. Kunagi käisin Ekuga ühes vanalinna pubi-resto moodilises kohas söömas parti, ei saa öelda, et siis see oleks mulle väga hea mulje jätnud, kuid nüüd sain ikka mega head parti. See on sellises apelsini magusas marinaadis tehtud ja sojakastmega megaaa heaaa.

Igatahes kui kass kodust ära siis hiirtel pidu. Seega reedel korraldasime siis väikse peo korteris, niisama rääkisime ja sõime-jõime. Laupäeval küpsetasin jälle, seekord siis olen juba Brasiilia köögikultuuri kallale asunud:D Seitsme ajal sättisin välja minema, sest olin eelmine nv tüdrukutega kokku leppinud, et tuleb selline samba-näksi-maniküüri õhtu. Ja seda ta oligi, kuna minu tutvusrindkonnas on nüüd siis ka üks tüdruk brasiiliast, siis ta õpetas meile sambat.  Ei saa öelda, et oleks väga kerge....minu jalad keeldusid nii kiiresti liikumast:D
Joogilett (lilla viin on väga hea!)

Avastasin enda jaoks uue lemmiksarja ka "New Girl" äkki keegi on näinud, mega naljakas lihtsalt:)
Ahjaa....OOOTAAAN MAIIIID JUBAAA, paluks palju päikest mai kuuks Hispaaniasse:) Aitäh:)

1 comment:

  1. New Girl on ka minu suur suur lemmik! Nii lahe, et sul seal tore on!

    ReplyDelete