Wednesday, April 25, 2012

Viimane nädal koolis

Jube nõme on ringi käia nagu invaliid. See piinav valu võiks juba ära kaduda. Igatahes kolm korda päevas kreemitan jalgu mingi geeliga, seega eks näis:)
Selle aja jooksul olen ikka jube palju erinevaid veine proovinud/joonud. Igatahes ma pean kurbusega tunnistama, et ma pole ikka veel eriline veinisõber. Noo tee mis tahad, aga mina jooksin parema meelga coolerit või mõnda kokteili.
Vahepeal on ikka jube igav, kohe mitte midagi ei oska teha ja kui aus olla siis ega väga ei viitsi ka enam pingutada. Põhimõtteliselt ma ei ole kunagi varem nii hästi kursis olnud Eestis ja mujal maailmas toimuvaga:D
Üks asi veel, minu meelest on jube jama see, et poed pannakse kahest kinni ja siis avatakse jälle 5-6 aeg. Mismõttes nagu, et saaks teha väikese siesta (lõunauinak)?? Ning mismõttes on pühapäeviti poed kinni, nv inimesed just saavad ja tahavad rahulikult poodides ringi vaadata...ei tea, imelik süsteem.
Pean ikka tunnistama, et Eesti on ikka väga väike riik. Ma ei teagi kas see on pigem miinus või pluss, sest ühest küljest nüüd mõtlen, et Tartusse või Võrru ei ole ikka mitte midagi sõita, kuid teisalt...
Kuna mu juhendaja (inglise keele õpetaja) oli haige siis andsin täitsa ise tunde, mõnus oli ainult see, et keegi mulle sellest ette ei teavitanud. Noh, pole viga, ma õpetasin neile hoopis eesti keelt, arvan, et see oli palju lõbusam:D Õpilased uurisid ka palju meie kultuuri kohta, mis on tüüpilised toidud, autod (poisid) jne. Õ, Ä, Ö, Ü- mine hulluks kui raske on nende hääldust neile õpetada. Ikka ja jälle kõlab opetaja ja muud imelikud variandid. Eesti keel on ikka helisev keel, sest näiteks hispaania keeles on vaid 5 täishäälikut, meie 9 vastu:)
Igatahes käisin siis nädalavahetusel Portugali avastamas. Mulle täitsa meeldis! NB: Love, love, LOVE Portugal cooking!
Hetkel on käimas kultuurinädal, seega meil on Sylviaga käed-jalad tööd täis. Meisterdame lippe, esitame oma PowerPointe, mina õpetan veel rahvustantse, nagu kaerajaan jne.



Kurja, proovisin siis pakkida, mina ei saa aru, kuidas ja kuhu need asjad peaksid kõik ära mahtuma. Mul tekkis lausa masendus, kust need kõik asjad tulid?????? Palun ärge visake mind bussist välja(A):) You need me!



1 comment:

  1. Tead kui hea on hessiburks?:D Uibljäää::D

    Ja, HAHAHAHA, edu pakkimisel:D:D

    ReplyDelete