Nii, see on siis minu esimene blogipostitus. Igatahes on asjalood sellised, et manjana sellisel kellaajal hakkan ma juba lähenema Lissaboni. Tunne on järgmine: like a time bomb ticking! Ärev-ärev!
Loodan, et lend kulgeb kenasti ja kohe üldse ei taha Kopenhaageni lennujaamas ära eksida. Seega fingers cross!
No kindlasti saad hakkama oma lennujaamaga:) Kalli
ReplyDelete